Podmínky použití

Tento web je provozován společností Digital Media s.r.o., která je autorizovaným distributorem software firem Macromedia Inc., Maxon Computer GmbH, Route 66 B.V. a dalších (dále jako výrobci) a jeho cílem je poskytování informací o aktivitách, produktech a službách výrobců a firmy Digital Media s.r.o. v českém jazyce.

Podmínky použití

Přístupem a používáním našich webových stránek včetně jejich prohlížení, používání informací v nich obsažených, služeb, stahování materiálů nebo zadávání objednávek na zboží či služby souhlasíte s podmínkami použití (viz. níže). Pokud s nimi nesouhlasíte, naše webové stránky nepoužívejte.

 • Firma Digital Media s.r.o. si vyhrazuje právo změnit, aktualizovat, přidat nebo odstranit jakékoliv informace na těchto stránkách.
 • Firma Digital Media s.r.o. není v žádném případě odpovědná za přímé, nepřímé či jakékoliv jiné škody vyplývající z používání tohoto webu ani jiných stránek, na které se odkazujeme.
 • Všechny informace zveřejněné na tomto webu jsou vlastnictvím firem Digital Media s.r.o, výrobců software nebo jejich smluvních partnerů - viz. Copyright.
 • Na jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z tohoto webu, se vztahují vlastnická práva výrobců software, firmy Digital Media s.r.o. nebo jiného vlastníka. Použití takto získaného software je vázáno na souhlas s licenčním ujednáním (Licence Agreement), pokud takové existuje. Před tím, než software nainstalujete na Váš počítač, si prosím toto ujednání pečlivě přečtěte. Kopírování nebo redistribuce software získaného z tohoto serveru je zakázána.

Ochrana soukromí

Většina informací na tomto webu je dostupná bez toho, aniž byste nám museli o sobě poskytovat jakékoliv informace. Určité osobní údaje jsou vyžadovány pouze v případě stahování software, kontaktu přes kontaktní formuláře nebo při objednávce služeb a produktů. Takto získané údaje jsou k dispozici pracovníkům firmy Digital Media s.r.o. nebo v nezbytně nutném rozsahu také partnerům, kteří zajišťují zpracování, balení a expedici objednávek našeho zboží a služeb. V některých případech a po zajištění vašeho souhlasu (např. u formuláře před stažením zkušebních verzí software) mohou být data použita pro zasílání informací týkajících se aktivit, služeb a výrobků výrobců software a Digital Media s.r.o. prostřednictvím emailu nebo pošty.

Copyright

Všechny informace zveřejněné na tomto webu jsou vlastnictvím firem Digital Media s.r.o, výrobců software nebo jejich smluvních partnerů. Pokud není určeno jinak, všechny materiály na tomto webu jsou určeny pouze pro osobní a nekomerční použití. Jakékoliv nakládání s těmito informacemi a materiály (včetně jejich publikování, kopírování, licencování, prodej apod.) je možné pouze na základě našeho písemného svolení.

Zajímavé odkazy

 • www.digitalmedia.cz
  České stránky s informacemi o produktech Adobe, Maxon, V-Ray dalších 3D.
 • www.cinema4D.cz
  Český portál produktů Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace.
 • www.vray.cz
  Český portál pro uživatele pokročilých renderů V-Ray.
 • www.rhinoCAD.cz
  Český portál tohoto univerzálního 3D modelovacího nástroje.

Doprava zdarma