Licence Adobe pro STUDENTY a UČITELE

Adobe produkty pro DTP, web, video a audio

(UPOZORNĚNÍ: PRODEJ VEŠKERÝCH PRODUKTŮ VERZÍ CS6 formou časově neomezených licencí BYL TRVALE UKONČEN.)

Produkty dříve značené jako CS jsou nabízeny POUZE ve verzi CC, a POUZE formou licence časově omezené.
První období platnosti licence může být na dobu 12 až 48 měsíců, každé další obnovení poté po 12 měsících. Prodloužení není automatické, je třeba jej vždy objednat.
K dispozici jsou formou kompletní sady Adobe Creative Cloud, nebo po jednotlivých aplikacích (např. Photoshop, InDesign).
Licenčně jsou v nabídce dvě varianty – pro zaměstnance školy (NAMED) (licence vázána na osobu) a pro výuku (DEVICE) (licence vázána na počítač, bez ohledu na uživatele).
Umožňuje tak pořídit pro výuku nejnovější a VŽDY aktuální aplikace Adobe verze CC.

Speciální variantou pořízení produktů verzí CC pro základní a střední školy je také časově omezená je školní multilicence pro 25 nebo více počítačů - Adobe K-12 Multilicence pro základní a střední školy. Tato varianta nákupu licencí pro výuku je cenově výhodná již od požadavku 3 licencí výš.

.

Ostatní Adobe produkty - pro PDF, výuku a další

Vybrané produkty Adobe jsou k dispozici formou trvalé, časově neomezené licence, v licenčním programu TLP/CLP1. Každá školní licence verze je ohodnocena určitým počtem bodů, pro určení cenové hladiny se jednoduše sečtou body za všechny produkty na objednávce.

Cenové hladiny pro nákup školních trvalých EDU licencí (Acrobat, Captivate a dalších), jsou:

 • TLP Level 1: 1 – 4.999 bodů
 • CLP Level 1: 5.000 a více bodů

Upozornění: cenová hladina se určuje vždy pro každou objednávku samostatně, bez ohledu na již zakoupené licence !

Pro objednávku nad 5.000 bodů je škola převedena do úrovně licenčního programu CLP Level 1. Ta škole umožňuje jakýkoliv pozdější nákup Adobe licencí v libovolném počtu (tedy již od jedné licence) během následujích dvou let v této CLP Level 1 cenové kategorii.

Pro základní a střední školy se zájmem o pokrytí většiny počítačů licencemi Adobe je k dispozici multilicence již od 25 licencí sady Creative Cloud za speciálních cenových podmínek.

| Přehled cen K-12 sad Creative Cloud | Popis Multilicence K-12 pro základní a střední školy |


Objednávky je možné zadat přímo v našem internetovém obchodě výběrem požadovaného produktu (viz. níže), nebo zaslat mailem na adresu obchod@digitalmedia.cz. Objednávka musí vždy obsahovat jméno administrátora a emailovou adresu pro sprácu licencí:

 • Po provedení objednávky CC produktů bude administrátorovi zaslána pozvánka do Adobe Creative Cloudu, kterou musí přijmou. Poté budou licence zajištěny a zpřístupněny a administrátor je má k dispozici pro přířazení.
 • Při objednání trvalých licencí obdržíte do několika hodin přístup do Adobe licenčního centra, kde budou licence a instalaci připraveny ke stažení a kde budou do budoucna kdykoliv dispozici. Po stažení a instalaci bude SW připraven k okamžitému použití .

Fakturace bude zaslána mailem, na vyžádání i poštou.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adobe PartnerNa této stránce nabízíme přehled licencí softwaru Adobe pro studenty a učitele, které si můžete u nás objednat. Objednání a používání studentských/učitelských licencí je vázáno na splnění některých podmínek, jejichž seznam najdete níže. Pokud si nejste jisti, zda můžete studentskou/učitelskou licenci objednat nebo zda je zamýšlený účel použití v souladu s licenčními podmínkami, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat ma tel.: (+420) 585 227 272 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Studenti

Studenti univerzit a vyšších škol – studenti, kteří jsou zapsáni do institutu vyššího vzdělávání, který je definován jako akreditovaná veřejná nebo soukromá univerzita či vyšší škola (včetně vyšší střední školy, pomaturitního studia a vyšších odborných škol), které udělují tituly vyžadující ne méně než dva roky řádného denního studia.

Studenti základních a středních škol – studenti zapsaní do akreditované veřejné či soukromé základní nebo střední školy, která zajišťuje řádnou denní výuku.

Studenti musí předložit kopii platného a aktuálního studentského průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • oficiální a aktuální studentský průkaz, který neobsahuje fotografii, ale obsahuje jméno a datum,
 • oficiální a aktuální výkaz o studiu, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vyúčtování školného, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vysvědčení, obsahující název školy a jméno studenta,
 • jiný oficiální doklad o zápisu do školy opatřený datem.

Studenti mladší 18 let, kteří nemají žádný platný průkaz obsahující fotografii, mohou předložit oficiální dopis od své kvalifikované vzdělávací instituce, který bude obsahovat jejich jméno a aktuální stav zápisu do školy.

Učitelé, profesorský sbor a personál

Učitelé a zaměstnanci akreditované základní nebo střední školy, veřejné nebo soukromé univerzity nebo vysoké školy, školních úřadů nebo školních rad (včetně penzionovaných profesorů).

Učitelé, profesorský sbor a personál musí předložit kopii platného a aktuálního školního průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Za aktuální jsou považovány dokumenty s datem mladším 6 měsíců. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • doklad o výplatě mzdy profesorskému sboru či personálu,
 • oficiální dopis od matrikáře příslušné vzdělávací organizace.

Postup získání licenčního čísla

 • student (nebo jeho rodič či kdokoli jiný, ale s fakturací na studenta) zakoupí produkt ve formě instalačního balíčku bez sériového čísla (obsahuje instalační DVD s instalací odpovídajícího produktu, licenční podmínky dané edice v tištěné podobě a speciální kód, který se dokládá později při žádosti o licenční číslo)
 • po nainstalování bude software i bez licenčního čísla plně funkční po dobu 30 dnů jako zkušební verze. Do té doby je třeba si zajistit v Adobe licenční číslo, které se pak do již nainstalované aplikace jen vloží a instalace se tímto změní na již časově neomezenou.
 • Připojte se k internetu: Přejděte do portálu zákaznické podpory společnosti Adobe.*
 • Vytvořte Adobe ID: Přihlaste se do portálu pomocí vašeho Adobe ID. Pokud nemáte Adobe ID, vytvořte si jej. Toto ID budete potřebovat k získání licenčního čísla online a také při jakýchkoliv dalších dotazech týkajících se podpory.
 • Předložte údaje o splnění podmínek: Vyplňte online formulář o plnění objednávky na verzi pro studenty a učitele.
 • Nahrajte doklad o splnění podmínek: Přiložte digitální kopii dokladu o splnění podmínek (jejich přehled uvádíme výše na této stránce) a odešlete záznamy na zákaznický servis.
 • Získejte sériové číslo: Do několika pracovních dnů obdržíte e-mail ze společnosti Adobe. Tento e-mail bude obsahovat vaše licenční číslo v přiloženém souboru ve formátu PDF. Sériové číslo také můžete vyhledat po přihlášení do portálu zákaznické podpory společnosti Adobe pomocí svého Adobe ID a po otevření záznamů pro zákaznický servis, které jste vytvořili při odesílání dokladu o splnění podmínek.
 • Nainstalujte produkt: Pokud jste tak neučili ihned po obdržení sady, nainstalujte software ve verzi pro studenty a učitele. Zadejte licenční číslo, které jste získali od zákaznické podpory společnosti Adobe, jakmile budete vyzváni. Po zadání čísla se z produktu stane plně funkční verze bez časového omezení.

Pro studenty a učitele nabízí Adobe následující individuální produkty a sady. Licence jsou časově neomezené.

Sady a produkty verzí CS6 pro studenty/učitele byly již zcela ukončeny, a nahrazeny novou sadou Adobe Creative Cloud pro studenty a učitele. Ta je dostupná pouze přímo na stránkách Adobe, za pravidelný roční poplatek.

Zajímavé odkazy

 • www.digitalmedia.cz
  České stránky s informacemi o produktech Adobe, Maxon, V-Ray dalších 3D.
 • www.cinema4D.cz
  Český portál produktů Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace.
 • www.vray.cz
  Český portál pro uživatele pokročilých renderů V-Ray.
 • www.rhinoCAD.cz
  Český portál tohoto univerzálního 3D modelovacího nástroje.

Doprava zdarma