Adobe EDU licence

Adobe PartnerPřehled produktů společnosti Adobe pro školy a neziskové organizace v rámci svých licenčních programů. Podrobnější informace najdete na Informace o školních licencích Adobe .

1/ Adobe produkty pro DTP, web, video a audio

Produkty ve verzi CC POUZE formou licence časově omezené.
První období platnosti licencí může být v rozsahu 12 až 48 měsíců, každé další obnovení poté po 12 měsících. Prodloužení není automatické, je třeba jej vždy objednat.
K dispozici jsou formou kompletní sady Adobe Creative Cloud, nebo po jednotlivých aplikacích (např. Photoshop, InDesign).
Licenčně jsou v nabídce dvě varianty – na jméno (NAMED) pro zaměstnance školy/organizace (licence vázána na osobu) a na zařízení (SHARED DEVICE), pro výuku (licence vázána na počítač, s ověřením uživatele).
Umožňuje tak pořídit pro výuku nejnovější a VŽDY aktuální aplikace Adobe verze CC.

Speciální variantou pořízení produktů verzí CC pouze pro základní a střední školy je také časově omezená je školní multilicence pro 25 nebo více počítačů - Adobe K-12 Multilicence pro základní a střední školy. Tato varianta nákupu licencí pro výuku je cenově výhodná již od požadavku 3 a více licencí.

2/ Ostatní Adobe produkty - pro PDF, výuku a další

Vybrané produkty Adobe jsou k dispozici formou trvalé, časově neomezené licence. Časově neomezené licence vybraných produktů Adobe - pouze produkty Acrobat Pro, Captivate, Presenter, Photoshop Elements, Premiere Elements a některé serverové produkty.

.

Objednávky je možné zadat přímo v našem internetovém obchodě výběrem požadovaného produktu (viz. níže), nebo zaslat mailem na adresu obchod@digitalmedia.cz. Objednávka musí vždy obsahovat jméno administrátora a emailovou adresu pro správu licencí:

 • Po provedení objednávky CC/DC produktů bude administrátorovi zřízen VIP účet pro CC/DC licence v případě nového zákazníka, nebo použit již existující VIP účet stávajícího zákazníka s CC/DC licencemi. Poté budou licence zajištěny a zpřístupněny, a administrátor je bude mít k dispozici pro přiřazení jednotlivým uživatelům.
 • Při objednání trvalých licencí obdrží administrátor do několika hodin přístup do Adobe licenčního centra pro trvalé licence (pokud mu nebyl v minulosti již zřízen), kde budou licence a instalaci připraveny ke stažení a kde budou do budoucna kdykoliv dispozici. Po stažení a instalaci bude SW připraven k okamžitému použití .

Fakturace bude zaslána mailem, na vyžádání i poštou.
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

.

Časově omezené MULTILICENCE (pouze pro ZŠ a SŠ):

Časově omezené EDU licence:

Trvalé EDU licence:

Zajímavé odkazy

 • www.digitalmedia.cz
  České stránky s informacemi o produktech Adobe, Maxon, V-Ray dalších 3D.
 • www.cinema4D.cz
  Český portál produktů Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace.
 • www.vray.cz
  Český portál pro uživatele pokročilých renderů V-Ray.
 • www.rhinoCAD.cz
  Český portál tohoto univerzálního 3D modelovacího nástroje.

Doprava zdarma