EDU licence CLP Level 3 / VIP Level 4

Adobe PartnerPřehled produktů společnosti Adobe pro vysoké školy České Republiky v rámci licenčního program EDU CLP Level 3 / VIP Level 4. Podrobnější informace najdete na Informace o školních licencích Adobe.

A/ Adobe produkty pro DTP, web, video a audio

(UPOZORNĚNÍ: PRODEJ VEŠKERÝCH PRODUKTŮ VERZÍ CS6 formou časově neomezených licencí BYL TRVALE UKONČEN.)
Produkty dříve značené jako CS jsou nabízeny POUZE ve verzi CC, a POUZE formou licence časově omezené.

První období platnosti licence může být na dobu 12 až 48 měsíců, každé další obnovení poté po 12 měsících. Prodloužení není automatické, je třeba jej vždy objednat.
K dispozici jsou formou kompletní sady Adobe Creative Cloud, nebo po jednotlivých aplikacích (např. Photoshop, InDesign).
Licenčně jsou v nabídce dvě varianty – pro zaměstnance školy (NAMED) (licence vázána na osobu) a pro výuku (SHARED DEVICE) (licence vázána na počítač, s ověřením uživatele).
Umožňuje tak pořídit pro výuku nejnovější a VŽDY aktuální aplikace Adobe verze CC.

B/ Ostatní Adobe produkty - pro PDF, výuku a další

Pro organizace s kontraktem EDU CLP Level 3, a členy sdružení EUNIS jsou k dispozici vybrané produkty Adobe formou licence trvalé, časově neomezené, v licenčním programu Adobe CLP Level 3. Jejich přehled níže v seznamu.
(Pokud tyto podmínky nesplňujete, můžete zakoupit licence v rámci standardního licenčního programu TLP - přehled cen najdete na stránce Školní licence Adobe.)

.
.... Nejste si jisti vhodným výběrem licencí, potřebujete konzultaci - VOLEJTE 585-227-272 , PIŠTE obchod@digitalmedia.cz ....
.

Objednávky je možné zadat přímo v našem internetovém obchodě výběrem požadovaného produktu (viz. níže), nebo zaslat mailem na adresu obchod@digitalmedia.cz. Objednávka musí vždy obsahovat jméno administrátora a emailovou adresu pro sprácu licencí.
Po úspěšném vystavení licencí je závěrem zaslána fakturace mailem v PDF, na vyžádání i poštou.

A/ Objednávky časově omezených licencí

1/ stávající VIP účty akademických členů sdružení EUNIS-CZ, byly povýšeny do úrovně VIP Level 4. Každou novou licenci i prodloužení platnosti licence stávající nyní je možné pořídit v této cenové úrovni EDU VIP Level 4. Pro objednání postačí jen licence níže objednat, vyřízení do dvou pracovních dnů.

2/ u nových VIP účtů je třeba nejdříve zajistit v Adobe přidělení cenové úrovně EDU VIP Level 4. Zde bylo po úmluvě EUNIS-CZ s Adobe nastaveno pravidelné jednorázové měsíční vyřizování žádosti nových členů, vždy k nejbližšímu 15. dni měsíce.
V případě požadavku na pořízení licencí Adobe do nového účtu v této zvýhodněné cenové kategorii mějte tento uvedený proces validace na paměti, vyřízení licencí do nových účtů se tímto krokem časově prodlužuje:

 • objednávky podané do 25. dne v daném měsíci jsou realizované a fakturované v rámci toho samého měsíce,
 • objednávky podané 26. dne a později v jednom měsíci jsou realizovány a fakturována až koncem následujícího měsíce.

B/ Objednávky trvalých licencí

Při objednání trvalých licencí obdržíte do několika hodin přístup do Adobe licenčního centra, kde budou licence a instalaci připraveny ke stažení a kde budou do budoucna kdykoliv dispozici. Po stažení a instalaci bude SW připraven k okamžitému použití .

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

.

Časově omezené licence (VIP Level4):

Trvalé licence (CLP Level3):

Zajímavé odkazy

 • www.digitalmedia.cz
  České stránky s informacemi o produktech Adobe, Maxon, V-Ray dalších 3D.
 • www.cinema4D.cz
  Český portál produktů Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace.
 • www.vray.cz
  Český portál pro uživatele pokročilých renderů V-Ray.
 • www.rhinoCAD.cz
  Český portál tohoto univerzálního 3D modelovacího nástroje.

Doprava zdarma