Informace o společnosti Digital Media s.r.o.

Digital Media s.r.o. je dynamickou soukromou společností, která se zabývá distribucí software se zaměřením na webdesign, 2D a 3D grafiku, zpracování digitálního obrazu a zvuku, multimediální autorské systémy, digitální mapy a hlasové navigační systémy. Digital Media s.r.o. dnes v České republice a na Slovensku působí jako autorizovaný distributor nebo partner významných softwarových firem jako Adobe Systems Inc. (dříve Macromedia), Maxon Computer GmBH, Nemetschek NA, Chaos Group, Dosch Design, Pixologic a řady dalších.

 Adobe logo  Maxon logo
Adobe - software pro webdesign, grafiku, animace, tvorbu multimédií; webové a aplikační servery.
náš web Adobe >>
Maxon Computer - profesionální programy pro 3D modelování, tvorbu vizualizací a animací.
náš web Maxon Computer >>
   Nemetschek logo
Chaos Software - renderovací software VRay patří v současné době mezi nejznámější a nejpopulárnější. Umožňuje opravdu dokonalé vizualizace a animace, nabízí nepřekonatelnou kombinaci kvality, rychlosti a rozumné ceny.
náš web ChaosGroup >>
Nemetschek NA - významný dodavatel CAD produktu VectorWorks.

náš web Nemetchek >>
 Greenworks logo  DoschDesign logo
Greenworks Organic software- specializované programy na tvorbu realistických 3D modelů rostlin, keřů a stromů
náš web Greenworks >>
Dosch Design -významný dodavatel kolekcí hotových 3D modelů, textur, animací, pozadí a hudebních klipů
web Dosch Design >>

Naše vize

Našim cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby, které nezačínají ani nekončí samotným prodejem. Již před nákupem Vám poradíme, který produkt nebo licence nejlépe vyhoví vašim požadavkům. K mnoha produktům nabízíme profesionální školení po celé ČR, takže se s nimi můžete naučit pracovat v rekordně krátkém čase. Zákazníkům poskytujeme také bezplatnou základní technickou podporu a v neposlední řadě nabízíme možnost výměny zkušeností a znalostí prostřednictvím našich populárních portálů www.flash.cz a www.3dsoftware.cz

Reference

Mezi naše zákazníky patří celá řada významných českých i zahraničních společností a institucí, jako například Škoda Auto, ČEZ, Komerční banka, Česká spořitelna, Živnostenská banka, ČSOB, Český Telecom, Česká produkční 2000 (TV Nova), Úřad vlády ČR, Akademie věd ČR, Česká správa sociálního zabezpečení, Ministerstvo financí ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Univerzita Karlova, ČVUT, VŠB a řada dalších.

Kontakt

Digital Media s.r.o.
Hamerská 7
779 00 Olomouc

Tel.: 585 227 272
Fax: 585 436 737
Email: kontakt@digitalmedia.cz
Web: www.digitalmedia.cz

IČO: 25835513
DIČ: CZ25835513

Banka: ČSOB a.s.
Účet: 154474727/0300

IBAN: CZ5903000000000154474727
SWIFT: CEKOCZPP

Společnost Digital Media s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vl. 20543. Další údaje jsou k dispozici v on-line verzi obchodního rejstříku.

Jak nás najdete

navigační instrukce

mapa


Pokud nás chcete navštívit osobně, rádi se Vám budeme věnovat. V každém případě si ale prosím setkání s dotyčným pracovníkem sjednejte předem. Kontaktní údaje najdete zde.

Navigační instrukce

Autem - směr od Brna nebo Ostravy

při příjezdu k Olomouci pokračujte stále po rychlostní komnunikaci R47 (dálniční obchvat Olomouce) a použijte Exit 276 na silnici 46 (směr Opava, Šternberk) - po 1000 m na kruhovém objezdu použijte první výjezd na silnici 46 směr "Olomouc-Centrum" - na první světelné křižovatce odbočte vpravo na ulici Hamerská - sídlíme 100m po levé straně.

mapa

podrobná mapa


Autem - směr od Mohelnice nebo Šternberku

projeďte Olomoucí směrem na Přerov (ulice Přerovská) - po 2km v místní části Olomouc-Holice odbočte na světelné křižovatce vlevo (u motorestu U Sv.Jana) na ulici Hamerská - sídlíme 100m po levé straně.

mapa

podrobná mapa

 

MHD

použijte autobusovou linku 19 nebo 23 směr Olomouc-Holice, na zastávce U Mlýna vystupte a jděte směrem zpět na hlavní silnici Přerovská (světelná křižovatka) - přejděte hlavní silnici a pokračujte po ulici Hamerská - sídlíme 100m po levé straně.

mapa

online

Zajímavé odkazy

 • www.digitalmedia.cz
  České stránky s informacemi o produktech Adobe, Maxon, V-Ray dalších 3D.
 • www.cinema4D.cz
  Český portál produktů Cinema 4D pro modelování, vizualizace a animace.
 • www.vray.cz
  Český portál pro uživatele pokročilých renderů V-Ray.
 • www.rhinoCAD.cz
  Český portál tohoto univerzálního 3D modelovacího nástroje.

Doprava zdarma